Kniha MIESTO

Festival venovaný divadlu, hudbe a výtvarnu - SRANDAŠÁK FEST.

Už roky zbierame s našim dvorným fotografom PETROM PUTZOM fotografie známych tvárí a priateľov na našom WC vo Valašskom šenku. Sú to úžasné zábery, z ktorých sme už vydali kalendáre pre rok 2012 a 2013. Raz z toho chceme urobiť veľkú výstavu, ale zatiaľ zbierame :) A dostali sme sa do finále na svete je KNIHA MIESTO !!!!!!!!!!!!!

Galéria Bolka Polívku

Nápad otvoriť Galériu Bolka Polívku vznikol pri slivovičke na Farme Bolka Polívku. O správnosti nášho veselého rozhodnutia nás presvedčilo aj to, že všetci oslovení umelci povedali: ÁNO! Vtedy ich bolo 40.

Dědictví 2 aneb...

Spoločnosť Povalač je partnerom legendárneho filmu Bolka Polívky. Dědictví aneb Kurvaseneříká je pokračovanie kultovej komédie Dědictví aneb Kurvahošigutntág z roku 1992, hoci Bolek Polívka hovorí, že ide skôr o akýchsi "Troch mušketierov po dvadsiatich rokoch". Na plátno sa vracajú divákom dobré známe postavy, ktoré v čase prešli zaujímavým vývojom, väčších či menších charakterových zmien. Samozrejme do deja vstúpia tiež nové postavy.

CD Dobré veci

Valašský šenk už pomaly 10 rokov posobí na česko-slovenskej hudobnej scéne. Urobili sme desiatky koncertov, stovky akcií. V toto netradičné výročie by sme si chceli splniť ďalší z našich snov. Vydať výberové CD z hudobných telies, ktoré u nás vystupovali. A preto by sme Vás chceli požiadať, či by ste nám za týmto účelom nevenovali jednu vašu pesničku. CD je nepredajné a bude slúžiť len ako darček našim verným návštevníkom.

FaceBook Povalač