Srandašák Fest

Festival venovaný divadlu, hudbe a výtvarnu - SRANDAŠÁK FEST.

Srandašák fest je festival rodinného typu. Hlavnou náplňou je divadlo, hudba a výtvarno. Termín festivalu je vždy v apríli a koná sa na rôznych miestach mesta Nitra.

Partnermi festivalu sú spoločnosti ELCOMP a FORPRESS

Galéria Bolka Polívku

Nápad otvoriť Galériu Bolka Polívku vznikol pri slivovičke na Farme Bolka Polívku. O správnosti nášho veselého rozhodnutia nás presvedčilo aj to, že všetci oslovení umelci povedali: ÁNO! Vtedy ich bolo 40.

Dědictví 2 aneb...

Spoločnosť Povalač je partnerom legendárneho filmu Bolka Polívky. Dědictví aneb Kurvaseneříká je pokračovanie kultovej komédie Dědictví aneb Kurvahošigutntág z roku 1992, hoci Bolek Polívka hovorí, že ide skôr o akýchsi "Troch mušketierov po dvadsiatich rokoch". Na plátno sa vracajú divákom dobré známe postavy, ktoré v čase prešli zaujímavým vývojom, väčších či menších charakterových zmien. Samozrejme do deja vstúpia tiež nové postavy.

CD Dobré veci

Valašský šenk už pomaly 10 rokov posobí na česko-slovenskej hudobnej scéne. Urobili sme desiatky koncertov, stovky akcií. V toto netradičné výročie by sme si chceli splniť ďalší z našich snov. Vydať výberové CD z hudobných telies, ktoré u nás vystupovali. A preto by sme Vás chceli požiadať, či by ste nám za týmto účelom nevenovali jednu vašu pesničku. CD je nepredajné a bude slúžiť len ako darček našim verným návštevníkom.

Časozberna výstava "Hajzle"

Už roky zbierame s našim dvorným fotografom PETROM PUTZOM fotografie známych tvárí a priateľov na našom WC vo Valašskom šenku. Sú to úžasné zábery, z ktorých sme už vydali kalendáre pre rok 2012 a 2013. Raz z toho chceme urobiť veľkú výstavu, ale zatiaľ zbierame :)

Manéž Bolka Polívku

Spoločnosť POVALAČ pripravila začiatkom roka 2015 veľké turné Manéž Bolka Polívku. Bolek Polívka si do svojej jedinečnej divadelnej show pozval jedinečných hostí, Milana Lasicu, Annu Polívkovú, Jiřího Stivína, Kulyho a Desmod, Vrbovských Viťazov, Barin a Fretti.

FaceBook Povalač